The Pride of Taern

 

Graj Teraz

The Pride of Taern to polska gra przeglądarkowa, w którą możesz zagrać za darmo i bez instalowania na dysku. Twoje postacie zapisywane są na serwerze gry, a zatem możesz grać z dowolnego komputera, nie tracąc swoich postępów. Wkrocz śmiało w świat tej przebojowej gry fantasy o świetnej, szczegółowej oprawie graficznej i pamiętaj o losie swojej ojczyzny.

 

W trakcie gry będziemy podróżować przez ogromny świat fantasy, pełen magicznych przedmiotów i dziwacznych stworów, a na każdym kroku otrzymywać będziemy najróżniejsze zadania od napotykanych postaci. Czasem pierwszy lepszy bandzior zleci nam brudną robotę, której sam nie chce wykonać. Innym razem wędrowny kupiec poprosi nas o pomoc, zdarzy nam się także wykonywać rozkazy kapitana statku. Ale to od nas będzie zależało, jak w danej sytuacji postąpimy. Bo misje w Dumie Taern wykonać można na różne sposoby. Możemy bezinteresownie pomagać słabszym, być najemnikiem bez skrupułów, który pracuje dla tego kto płaci więcej, albo wręcz prawdziwym złoczyńcą, który wykorzysta każdą okazję by dać komuś w pysk. W świecie gry nic nie jest czarno-białe, więc nawet gdy działamy w dobrej wierze, nie mamy pewności że komuś nie dzieje się krzywda.

Źródło: http://www.komputerswiat.pl/gry/gry-online-w-przegladarce/the-pride-of-taern.aspx , https://www.youtube.com/watch?v=lpv-NqM4dvA

Dodaj komentarz